O nás

Vznikli sme v roku 2014 ako reakcia na absenciu aktivít pre deti do 3 rokov veku. Miesto nie len pre vybláznenie detí, ale aj pre získavanie nových podnetov a nových kontaktov, tak dôležité pre zdravý vývin dieťatka,

Kto sme

OZ Studnička vzniklo z iniciatívy dvoch aktívnych mamičiek Lucie Vreštiakovej (Barborášovej) a Anky Felixovej. Aby sa založenie podarilo pridala sa aj Anna Chrapáňová.

Združenie vzniklo v júli 2014, kedy začalo s prvými aktivitami pre deti - tvorivé dielne. Už na Folklórnych slávnostiach pod Poľanou participovalo s Centrom voľného času Trend z Detvy na Tvorivých dielňach, toto oslovilo  organizátorov dlhoročnej akcie Jarmo na Sihle. OZ Studnička preto v auguste nabalilo krabice a rozložilo svoj stan na Sihle. 

Z festivalov sme v októbri 2014 otvorili detskú herňu v novozrekonštruovaných priestooch na Záhradnej 10 v Detve a po roku fungovania sme už potrebovali väčší priestor pre deti , preto sme sa rozhodli ísť do priestorov bývalej škôlky, nad Našu čajovňu. Veľká záhrada a pokojné prostredie pri Kultúrnom dome má svoje čaro.

Tam sa k nám do tímu pridala neskutočne šikovná maminka, ktorú sme už od nás nepustili - Lenka Melichová, naša skvelá lektorka, kreatívna hlavička a športová maniačka. Nominatka na celoslovenskú cenu Dobrovoľník roka v roku 2018.Veselé žabky, Veselé žabiatka


Všetko pre deti a rodinu

.